Kategoriler
Pumabet Pumabet Giriş Pumabet Güncel

Pumabet Payfix Bonusu Kazan Freebet Al!

Pumabet payfix bonusu, para yatırma işlemlerinizi her gün daha da kazançlı hale getiren özel bir kampanyadır. Kullanıcı hesabınıza payfix ile yapacağınız yatırımlarda ekstra bonus kazançları elde edin. Yapmanız gereken sadece sanal cüzdan ödeme metodu payfix ile para yatırma işlemi yapmak… Payfix ile en az 50 TL tutarında para yatırma işlemi yaptığınızda yatırımınızın üzerinden bonus geliri elde edersiniz. Payfix ile para yatırmak için kendi adınız ait bir payfix hesabı açmanız yeterlidir. Payfix resmi web adresi üzerinden hesap açtıktan sonra yatırım yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Payfix bonusu, en çok tercih edilen Pumabet yatırım bonusu kampanyaları arasında yer almaktadır.

Pumabet Payfix Bonusu Talebini İlet Kazanmaya Başla!

Payfix cüzdan hesabı ile yaptığınız yatırımlarda bonus almak için en az 50 TL değerinde para yatırma işlemi yapmalısınız. 50 TL’lik yatırımdan sonra %20 oranında bir bonus kazancı elde edersiniz. Yani payfix ile yaptığınız para yatırma işleminin 5’te biri kadarını bonus olarak kazanabilirsiniz. Yatırım yaptıktan sonra hiçbir işlem yapmadan bonus talep formuna tıklayıp bonusunuzu talep edin. Daha sonra Aktif Et butonuna tıklayın ve bonusunuzu aktifleştirin. Bonusunuzu aktif ettikten sonra çevrim şartlarını yaparak bonusunuzu kullanmalısınız. Pumabet payfix bonusu hesabınıza aktarıldıktan sonraki 48 saat içinde kullanılmalıdır. Dolayısıyla bonusu hesabınıza aldıktan sonra 2 gün içinde kullanmanız gerekmektedir.

Pumabet Payfix Bonusu ile Her Gün 500 TL

Pumabet payfix bonusu kampanyası, ciddi bir gelir elde etme imkanı vermektedir. Payfix para yatırma işlemi yaparak gün içinde 500 TL’ye kadar yatırım bonusu kazanma şansınız vardır. En az 50 TL yatırım yapın ve payfix para yatırma bonusu kazanın; üstelik her gün… Bonusu ve ana paranızı çekilebilir hale getirmek için bonusun ve ana paranızın 1 katını en az 1,30 oranlı spor bahislerinde oynamalısınız. Bu arada kampanya kapsamında %10 freebet kazanma şansı da verilmektedir. Dolayısıyla %20 para yatırma bonusuna ek olarak %10 freebet de kazanırsınız. Freebet kazancınızı da 3 maçta oranı en az 1,88 olan maçlarda oynamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir